Popcorn, czyli kukurydza konsumpcyjna, to przysmak, który cieszy się popularnością na całym świecie. Historia popcornu sięga starożytności, kiedy to Indianie zamieszkujący północną i środkową Amerykę uprawiali tą odmianę kukurydzy. Indianie używali popcornu jako przysmaku, ale także jako składnik rytualnych ofiar.

Obecnie popcorn jest popularny przede wszystkim jako przekąska podawana w kinach oraz jako przysmak do jedzenia w domu, zwłaszcza podczas oglądania filmów. Jest także często używany jako składnik różnych przepisów kulinarnych, takich jak ciasta, ciasteczka i desery.

🍿 Zrób popcorn sam!

Każdy może robić popcorn, niezależnie od tego, czy jest to w domu czy na festynach czy innych imprezach. Obecnie dostępne są różnego rodzaju maszyny do przygotowywania popcornu, od prostych mikrofalówek po specjalistyczne maszyny do produkcji popcornu na większą skalę. Dzięki temu, że popcorn jest łatwy do przygotowania, jest to doskonały pomysł na przekąskę na imprezach i festynach, a także na prywatne uroczystości i spotkania.

W naszym sklepie oferujemy akcesoria i produkty niezbędne do przygotowania, podawania popcornu oraz do serwisowania maszyn do popcornu. 

🍴Oryginalne przepisy na popcorn: od czekoladowo-orzechowego po chili z limonka

Popcorn to nie tylko tradycyjny przysmak, ale również baza do wielu pomysłowych i smakowitych przepisów. W tej sekcji przedstawimy trzy oryginalne przepisy na popcorn, które pozwolą Ci na przygotowanie nie tylko smacznego, ale również ozdobnego i oryginalnego przysmaku. Oto nasze propozycje: Popcorn z czekoladą i orzechami, Popcorn z parmezanem i ziołami, Popcorn z chili i limonką. Wszystkie te przepisy są łatwe do przygotowania i pozwolą Ci na przygotowanie smakowitego i oryginalnego popcornu.

 1. 🍫🥜Popcorn z czekoladą i orzechami
  - Przygotuj popcorn według wybranej metody (np. w mikrofalówce lub na specjalnej maszynie).
  - W osobnym garnku rozpuść połamaną czekoladę z orzechami włoskimi.
  - Wymieszaj popcorn z czekoladą i orzechami.
  - Gotowe!

 2. 🧀🌱Popcorn z parmezanem i ziołami
  - Przygotuj popcorn według wybranej metody.
  - W osobnym garnku wymieszaj starty parmezan z ulubionymi ziołami (np. tymiankiem, bazylią, rozmarynem) i odrobiną soli.
  - Wymieszaj popcorn z parmezanem i ziołami.
  -Gotowe!

 3. 🌶️🍋Popcorn z chili i limonką
  - Przygotuj popcorn według wybranej metody.
  - W osobnym garnku wymieszaj drobno posiekane chili z sokiem z limonki i odrobiną soli.
  - Wymieszaj popcorn z chili i limonką.
  - Gotowe!

Przygotowanie popcornu

Maszyny do robienia popocornu

Domowa maszyna urządzenie do popcornu RETRO Bredeco BCPK-300-WR 300W Maszyna urządzenie do popcornu BEZ TŁUSZCZU 1200W Bredeco BCPK-1200-W Mobilna maszyna do popcornu z wózkiem na kółkach

Aby przygotować popcorn na wysokim poziomie, potrzebna jest odpowiednia maszyna. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju maszyny do produkcji popcornu, od mobilnych po przemysłowe. Maszyny mobilne są idealne do imprez na świeżym powietrzu lub mniejszych eventów, podczas gdy maszyny przemysłowe są przeznaczone do produkcji popcornu na większą skalę.

Części zamienne i akcesoria do maszyn do popcornu

Szufelka łopatka do nakładania frytek popcornu ze stali 200x230 mm Silnik krokowy do maszyny do popcornu Royal Catering 230V 14W 15RPM 60KTYZ Grzałka do garnka do maszyny do PopCornu 1600W 230V

Ważne jest również posiadanie części zamiennych do maszyny. W przypadku awarii lub zużycia, niezbędne jest mieć na stanie części zamienne, takie jak głowice i pokrywy do głowic, paski napędowe, miarki do cukru, stabilizatory, wózki do maszyn, pokrywy. Dzięki temu, maszyna będzie działała sprawnie i bezproblemowo.

Pudełka do podawania popcornu

Pudełko kartonik na PopCorn 7x22x10.5cm DUŻY 1.7L 100szt. Pudełko kartonik na PopCorn 10.5x20x13cm 3L 50szt. Pudełko kartonik na PopCorn 10.5x26.5x16cm MAXI 5L 50szt.

Podawanie popcornu w odpowiednim opakowaniu jest równie ważne, jak jego przygotowanie. W ofercie posiadamy różnego rodzaju pudełka w różnych rozmiarach, które pozwolą na eleganckie i estetyczne podanie popcornu. Pudełka te są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu zapewnią odpowiednią ochronę popcornu przed zanieczyszczeniem i utratą smaku. Dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb i preferencji.

🍿 Zobacz dostępne produkty do przygotowywania popcornu


Unique popcorn recipes and accessories necessary for its preparation